Blog

Wyjątkowe produkty to nie tylko domena luksusu

Wierzymy, że wyjątkowe produkty to nie tylko domena luksusu

Nasze pierwsze rowery typu single speed kosztowały od 4500 zł. Choć znajdowały wielu wspaniałych właścicieli, to jednak czuliśmy, że powinny być łatwo dostępne dla znacznie szerszej grupy rowerzystów.

Początki nie były łatwe – mordercza praca i tylko mglista wizja jakiegokolwiek zysku w przyszłości. Wyzwania młodej firmy w wielkiej branży rowerowej można porównać do pływania małej rybki w akwarium pełnym rekinów.

Mimo to podjęliśmy trudne wyzwanie. Pracowaliśmy ponad rok z naszymi ekspertami i dostawcami by wiosną 2017 roku przedstawić Wam nowe miejskie rowery Asante w bardzo atrakcyjnej cenie. Zoptymalizowaliśmy procesy produkcji i zrezygnowaliśmy z wysokich marż sklepów na rzecz przedsprzedaży internetowej.

Wsłuchaliśmy się w Wasze potrzeby. I tak powstały rowery, które zapewnią Ci komfortową jazdę w każdych warunkach oraz bezproblemowość dzięki wysokiej jakości. Z kolei praktyczne wyposażenie sprawdzi się w wielu sytuacjach, w których używasz swojego wyjątkowego jednośladu.

Jedna rzecz się nie zmiania. Rowery Asante pozwolą Ci się wyróżnić spośród tłumu – są całkowicie unikalne i bardzo eleganckie. Poczuj radość i dumę z jazdy Twoim rowerem!